Tel:
Çin ham steroid tozlar Üretici
JC Bio-Tech Co., Ltd.
JC Biyo-Teknoloji Co, Ltd

Avrupa ve Kuzey Amerika tedarik Yurtiçi ilaç ara maddeleri. Ince kimyasal, lezzet, gıda katkı maddesi, ilaç ve ara ürünlerde özel Çin kimyasal tedarikçisi.

Ana sayfa

JC Bio-Tech Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

JC Bio-Tech Co., Ltd.

JC Biyo-Teknoloji Co, Ltd
JC Bio-Tech Co Ltd ince kimyasal, lezzet, gıda katkı maddesi, ilaç ve ara ürünlerde uzmanlaşmış lider bir Çin kimyasal tedarikçisi konumundadır. Sofistike teknolojiden faydalanan şirket, Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştiriyor.
Pazarın talebini karşılamak için yeni ürünler geliştiren ve yeni tekniklere öncülük eden büyük fon ve beyinleri AR-GE'ye yatırıyoruz. Tesislerimizdeki tüm ürünler, birçoğu uluslararası standarda ulaşan iç pazarın ileri standartlarına ulaşan Ar-Ge departmanının meyvesidir.
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : KA-SHING

No. Çalışanları : 200~1000

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2009 yılının Mayıs ayında kurulan şirket, ağırlıklı olarak yeni ilaç, ince kimyasal ürünler ve ara araştırma ve geliştirme, üretim ve satış alanlarında faaliyet göstermektedir. biz yeni ürünlerin geliştirilmesinde ve üretim hacminin, hızın, kalitenin iç lider konumda dönüşümünde.

Firma Servisi

İlaç ara ürünleri, ince kimyasal, lezzet, gıda katkı maddesi, ilaç ve ara ürünlere özel kimyasal tedarikçisi tedarik edin .

1. firmamız çin'de bir profesyonel üretim lideri fabrika 20 yıl ilaç alanında, ürünlerimiz Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve böylece diğer ülkeye ihraç var ve biz çok iyi geri bildirim var müşterilerimiz, işbirliğinin uzun dostane ilişkiler kurduk

2. Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı

3. Stoklarımız var, bu yüzden ödemeyi aldığımız günlerde hızlı bir şekilde teslimat yapabiliriz.

Şirket takım

Biz, sırasıyla zhuhai ve wuhan, KA-SHING Ticaret Ticaret Makao Co Ltd merkez ofisi olan üç şubesi şirket var. Fabrikamız Nanhu Shouyi Sanayi Bölgesinde, sadece Wuhan'daki güzel Güney Gölü tarafında bulunmaktadır.

JC Bio-Tech Co., Ltd.
Oda C, 23. Kat, Blok 3 La Cite, Areia Preta, Makao
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite ham steroid tozlar Tedarikçi. © 2014 - 2020 raw-steroid-powders.com. All Rights Reserved.