Tel:
Çin ham steroid tozlar Üretici
Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.
Zhuhai Jiacheng Biyo-Teknoloji Co, Ltd

Avrupa ve Kuzey Amerika tedarik Yurtiçi farmasötik ara ürünler, steroid hormonları, Trenbolone Enanthate, vücut geliştirme için testosteron Enanthate.

Ana sayfa

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co, Ltd
Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co, Ltd ince kimyasal, lezzet, gıda katkı maddesi, ilaç ve ara özel bir lider Çin kimyasal tedarikçisi. Gelişmiş teknolojiye sahip olan şirket, Ar-Ge'yi, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün haline getiriyor.
Pazarın talebini karşılamak için AR-GE'ye büyük fon ve beyin yatırıyoruz, yeni ürünler geliştiriyoruz ve yeni teknikler önermekteyiz. Fabrikalarımızdaki tüm ürünler Ar-Ge departmanının meyveleridir ve birçoğu uluslararası standartlara ulaşan iç piyasanın ileri standartlarına erişmektedir.
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : KA-SHING

No. Çalışanları : 200~1000

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Şirket ağırlıklı yeni tıp, ince kimyasal ürünler ve ara araştırma ve geliştirme, üretim ve satış yapan zhuhai Mayıs 2009 yılında kurulmuştur. Şirket, yeni ürün geliştirilmesi ve deneyimli üst düzey teknik ve yönetim personeli üretiminde güçlü bir grup var, Yeni ürünlerin geliştirilmesinde ve üretim hacminin, hızın ve kalitemizi yerli lider konumda dönüştürmemizi sağlamak.

Firma Servisi

Vücut geliştirme için farmasötik ara ürünler, steroid hormonları, Trenbolone Enanthate, Testosteron Enantant.

1.Our firmamız 20years eczacılık alanında Çin'de profesyonel bir üretim fabrikası, ürünlerimiz Almanya, İspanya, İngiltere, ABD, Avustralya, Orta Doğu ve böylece diğer ülkeye ihraç var ve biz çok iyi bir geri bildirim var Müşterilerimize, işbirliği uzun dostu ilişkiler kurduk

2. Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarıyla teslimat oranı

3. Hisse senedi var, bu nedenle biz ödeme alırsanız hemen günde teslim edebiliriz 4.We batılı birlik ve TT havale ödeme süresi yapabilirim.

Şirket takım

Biz, sırasıyla zhuhai ve wuhan, KA-SHING Ticaret Ticaret Makao Co Ltd merkez ofisi olan üç şubesi şirket var. Fabrikamız Nanhu Shouyi Sanayi Bölgesinde, sadece Wuhan'daki güzel Güney Gölü tarafında bulunmaktadır.

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.
Oda C, 23. Kat, Blok 3 La Cite, Areia Preta, Makao
Privacy Policy Çin iyi kalite Raw Steroid Powders Tedarikçi. Copyright © 2014 - 2019 raw-steroid-powders.com. All Rights Reserved.